OGŁOSZENIA 24.07.2022 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Bogusława Wojtkowska, Janina Bloch, Danuta Michalak, Halina i Julia Pietrzak, Mariusz Pucyk oraz Krzysztof Pawlak. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Zaolzia.

  2. Dziękuję Jerzemu Gronowskiemu, Mirosławowi Kozaczukowi i Dariuszowi Górnemu za prace wykonane w tym tygodniu na rzecz parafii.

  3. Po Mszy św. poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa. Przed kościołem będą zbierane ofiary na rzecz polskich misjonarzy na zakup środków transportu. Akcja „ 1 grosz za jeden szczęśliwie przejechany kilometr”

  4. Ruszają zapisy na XXXII PPD na Jasną Górę. W naszym dekanacie można zapisywać się w parafii Wniebowzięcia NMP w Siemiatyczach w godzinach kancelaryjnych. Tych, którzy nie mogą wyruszyć na pątniczy szlak zachęcamy do pielgrzymowania duchowego. Zapisy do grupy duchowej u nas w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

  5. Zachęcam do złożenia podpisu pod projektem ustawy o zmianie ustawy – Kodeks Karny, gwarantującą ochronę praw osób wierzących. Na końcu kościoła wyłożone są karty na których możemy udzielić poparcia obywatelskiemu projektowi. Do złożenia podpisu potrzebny jest PESEL