OGŁOSZENIA 31.07.2022 XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Ewa Kapela, Barbara Różańska, Karolina Wojnarowicz, Zuzanna Buczek, Nina Kondratiuk, Andrzej Rogalski, Tomasz Dacewicz, Dariusz Górny, Krystyna Bieniek, Elżbieta Hermanowicz, Teresa Rucińska, Barbara Pawluczuk, Zofia Szpakowska. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Augustynki.

  2. Trwają zapisy na XXXII PPD na Jasną Górę. W naszym dekanacie możemy to uczynić w parafii Wniebowzięcia NMP w Siemiatyczach w godzinach kancelaryjnych. Tych, którzy nie mogą wyruszyć na pątniczy szlak zachęcamy do pielgrzymowania duchowego. Zapisy do grupy duchowej u nas w zakrystii po Mszy Świętej.

  3. Zachęcam do złożenia podpisu pod projektem ustawy o zmianie ustawy – Kodeks Karny, gwarantującą ochronę praw osób wierzących. Na końcu kościoła wyłożone są karty na których możemy udzielić poparcia obywatelskiemu projektowi. Do złożenia podpisu potrzebny jest PESEL

  4. Przed nami miesiąc sierpień. Kościół zachęca wiernych do podjęcia w tym czasie całkowitej abstynencji od alkoholu na znak naszej odpowiedzialności za Kościół i Ojczyznę.

  5. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.

  6. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej. Chorych odwiedzę w tym tygodniu wyjątkowo w w sobotę od godz. 9.00.

  7. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Na tym nabożeństwie gromadzą się członkowie KŻR na zmianę tajemnic. Zachęcam do udziału w nabożeństwie wszystkich czcicieli NMP.