OGŁOSZENIA 28.08.2022 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Elżbieta kaczor, Danuta Łabędzka, Genowefa Bajena, Władysława Kajda, Beata Filipek, Krystyna Kłopotowska. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Piaskowej i Kolonie Żerczyce.

  2. W czwartek przypada 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się o pokój na świecie i w intencji poległych w obronie Ojczyzny.

  3. Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.

  4. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej. Odwiedzin chorych w tym miesiącu nie będzie.

  5. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę o godz. 17.00.

  6. W niedzielę o godz. 9.00 Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego, błogosławieństwo dzieci i przyborów szkolnych.

  7. Fundacja Życie i Rodzina prowadzi zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy mającym na celu ochronę dzieci przed śmiercią w łonach matek. Zachęcam do złożenia podpisu na kartach wyłożonych na stoliku na końcu kościoła.

  8. Trwają zapisy na VII Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę Drohiczyn – Loretto. Pielgrzymka będzie w dniach 8 – 11 września. Chętnych odsyłam do plakatu na tablicy ogłoszeń gdzie są wszystkie szczegóły.