OGŁOSZENIA 04.09. 2022 XXIII Niedziela Zwykła

04.09.2022 XXIII Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Lila Kozaczuk, Bożena Paszkowska, Danuta Grzegorczyk, Irena Kowalczuk, Ewa Matejczuk, Renata Matejczuk, Maria Wawrzyniak. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ulic: Akacjowej, Drzewnej, Okrężnej i ks. Pawlonki.

  2. Trwają zapisy na VII Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę Drohiczyn – Loretto. Pielgrzymka będzie w dniach 8 – 11 września. Chętnych odsyłam do plakatu na tablicy ogłoszeń gdzie są wszystkie szczegóły.

  3. Zachęcamy uczniów klas 8 do wyjazdu 14 września na Diecezjalny Dzień Młodzieży w Drohiczynie KULTURA KREUJĄCA MŁODYCH „Posłani w pokoju Chrystusa”. Szczegółowe informację oraz możliwość zapisu u Siostry Katarzyny.