Ogłoszenia 25.09.2022 XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Danuta Borkowska, Anita Ludwiczuk, Jadwiga Osmólska, Leokadia Pawlak, Bogumił Rułka, Magdalena Geppart i Halina Stasiak. Dziękuje Bogdanowi Grzęda za ofiarowane do świątyni kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ulic: Klonowej, Lipowej i Pogodnej

 2. 28 września o godz. 15.00 zapraszamy wszystkich parafian do parku w Nurcu. Chcemy wraz z ogromną ilością parafii i wspólnot na całym świecie wziąć udział w akcji modlitewnej „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata 2022”. W rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, już po raz kolejny spotkamy się by z koronką w ręku prosić Boga o miłosierdzie dla nas i świata całego

 3. 29 września Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

 4. Od 1 Października Msza św. w dni powszednie o godzinie 17.00

 5. W sobotę rozpoczyna się październik. W naszej parafii różaniec będzie odmawiany w dni powszednie o godz. 17.30,
  a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

 6. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie połączone
  z nabożeństwem różańcowym i rozpocznie się po Mszy św. wieczornej

 7. I niedziela miesiąca – po nabożeństwie różańcowym ostatnia procesja eucharystyczna w tym roku wokół kościoła.

 8. W niedzielę 2 października zapraszamy na Mszę św. o 9.00 rodziców oraz dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej. Podczas Mszy dzieci otrzymają pobłogosławione różańce.