OGŁOSZENIA 02.10.2022 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Barbara Zbucka, Janina i Rafał Zalewscy, Krystyna Świzdor, Mirosława Mazur, Alina Tarasiuk, Maria i Krzysztof Sowa, Magdalena i Alan Przanowscy, Edyta Tarasiuk. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ulic: Leśnej, Nowej, Tartacznej i Wąskiej.

  2. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Prosimy o modlitwę za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

  3. W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Spowiedź od godz. Odwiedziny chorych od godz. 9.00

  4. 04 października św. Franciszka z Asyżu, dzień imienin papieża Franciszka. Pamiętajmy o nim w modlitwie i postach.

  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla tych, którzy chcą podjąć formację przygotować się do sakramentu bierzmowania.