OGŁOSZENIA 29.01.2023 IV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Pracowały następujące osoby: Maria i Krzysztof Sowa, Jadwiga Bogowska, Maria Wawrzyniak, Danuta Grzegorczyk, Bożena Paszkowska, Lila Kozaczuk, Ewa i Renata Matejczuk i Irena Kowalczuk. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o rozebranie dekoracji świątecznej i pomoc w sprzątaniu kościoła kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

  2. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego i błogosławieństwo świec. Jest to również 27 Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca w tym dniu przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych.

  3. W pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwa po Mszy św.

  4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 9.00. Tego dnia jest również wspomnienie św. Błażeja B. i M. – po wieczornym nabożeństwie błogosławieństwo gardeł świecami poświęconymi ku jego czci.

  5. Kandydatom do bierzmowania przypominam o sakramencie pokuty w tym tygodniu.

  6. Za tydzień w niedzielę poświęcenie chleba i wody św. Agaty.