OGŁOSZENIA 19.02.2023 VII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Pracowali: Bogumił Rułka, Natalia Czaja, Krystyna Jaszczuk, Robert Sobieszuk, Edyta Tarasiuk. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątanie mieszkańców ulicy Sportowej.

  2. Rozpoczynamy dziś 56 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

  3. W środę popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msza św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 17.00. Tego dnia obowiązuje nas post.

  4. Kandydaci do bierzmowania w Wielkim Poście mają obowiązek uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Do czynnego udziału w nabożeństwach wielkopostnych zachęcam wszystkich parafian i przypominam, że jest to sposobność do uzyskania odpustu zupełnego.

  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu po Mszy św. ok 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00

  6. W dniu 24-02-2023 (piątek) od godz 9:00 – 14:00 odbędzie się bezpłatne badania słuchu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do Audikobusa na parkingu przy Sklepie Arhelan, ul. Żerczycka na targowicy.

  7. W najbliższą niedzielę będziemy gościli kapłana pracującego na Białorusi, który wygłosi do nas słowo Boże oraz zbierze ofiary za remont kościołów, w których posługuje.

  8. Za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.