OGŁOSZENIA 26.02.2023 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Pracowali: Franciszka Iwaniak, Teresa Podstawka, Bożena Wierak, Barbara Klatt, Ludwika Marcinkiewicz, Małgorzata Góral, Małgorzata Mierzejewska, Krystyna Pieróg, Alla Malczyk, Barbara Półtorak, Małgorzata Marcinkowska, Wioletta Liana, Zbigniew Olesiński. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątanie mieszkańców ulicy Zakątnej.

  2. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

  3. W środę Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych (01.03.2023).

  4. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

  5. W sobotę 4 marca Uroczystość św. Kazimierza, Królewicza, Głównego Patrona Metropolii Białostockiej.

  6. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom „Ad gentes”