OGŁOSZENIA 26.03.2023 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Pracowali: Ewa Burak, Teresa Pater, Magdalena Wawrzyniak, Janina Czaja, Bogusław Grzęda, Bożena i Seweryn Stasiuk, Mieczysław Sowa, Jadwiga Jadczuk, Ewa Kołtek i Agata Czajkowska. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątanie mieszkańców Borysowszczyzny, Moszczony P., Sokóla i Sycz.

  2. Przeszliśmy na czas letni. Od jutra Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 ( oprócz najbliższego wtorku )

  3. Kolejny rok, w Wielkim Poście, członkowie Kół Różańcowych oprócz modlitwy, podejmują post o chlebie i wodzie w intencjach duchowieństwa naszej diecezji oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, a także o upragniony pokój w Ukrainie. Zelatorki i ludzie dobrej woli w dekanacie siemiatyckim mogą włączyć się w ten post w dniach od 30.03 do 01.04.

  4. Odwiedziny chorych w pierwszą sobotę miesiąca od godz. 9.00.

  5. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” prowadzi zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który można składać do 04 kwietnia br. do godz. 13.00 przed kościołem na parkingu. Zgromadzone środki przeznaczone będą na rzecz misji.