OGŁOSZENIA 02.04.2023 NIEDZIELA PALMOWA , MĘKI PAŃSKIEJ

 1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Pracowali: Marta Kosz, Janina, Mieczysław i Karolina Bartosiuk, Bogusława i Tomasz Grzyb, Małgorzata i Katarzyna Trochimiak, Krystyna Kłopotowska i Wojciech Kołtek. Proszę o pomoc w dekorowaniu i sprzątaniu kościoła przed Wielkanocą kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Harmonogram prac proszę ustalić osobiście s. Marią po Mszy św.

 2. Sprzęt elektryczny i elektroniczny można składać do 04 kwietnia br. do godz. 13.00 przed kościołem na parkingu.

 3. W środę po wieczornej Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej po ulicach Nurca – Stacji: ul. Ks. J. Pawlonki, Drzewna, Akacjowa i Okrężna.

 4. – WIELKI CZWARTEK :

  – godz. 18.00 Msza święta Wieczerzy Pańskiej, przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ołtarza wystawienia i adoracja do godz. 21.00.

  – WIELKI PIĄTEK:

  – godz. 9.00 wznowienie adoracji.

  – godz. 15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego

  – godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej, po liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do godz. 21.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Ofiary składane na tacę przeznaczona są na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego oraz miejsc kultu w Ziemi Świętej.

  -WIELKA SOBOTA:

  – godz. 9.00 wznowienie adoracji.

  – Święcenie pokarmów na stół wielkanocny w kościele o godz. 9.00, 10.00, 11.00, 12.00 i 15.00 po nowennie do Bożego Miłosierdzia.

  -WIELKANOC:

  – godz. 20.00 Msza Święta Wigilii Paschalnej. Na liturgię zabierzmy ze sobą świece.

  – godz. 6.00 procesja rezurekcyjna i Msza Święta.

  Serdeczna prośba do wszystkich biorących czynny udział w procesji o zadbanie i przygotowanie chorągwi i feretronów procesyjnych.

  W Niedzielę Wielkanocną będzie jeszcze Msza św. o godz. 11.00 a po niej Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego.