OGŁOSZENIA 28.05.2023 ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Pracowali: Teresa Wojtera, Danuta Michalak, Iwona Jadczuk, Helena Lewczuk, Krystyna Korzeniecka, Jadwiga Korzeniecka, Franciszek Sito, Mariusz Pucyk, Roman Kwasik. W sobotę o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ul. Okrężnej, Piaskowej i Pogodnej.

2. Dzisiaj za odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.

3. Jutro Uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej.

4. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

6. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa w tym roku przypada na dzień 08.06.2023 r. W procesji z Najświętszym Sakramentem pójdziemy na Zaolzie. Już dziś bardzo serdecznie proszę o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach co w 2021 roku.