OGŁOSZENIA 11.06.2023 X NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Pracowali: Krystyna Pieróg, Wioletta Liana, Irena Konrad, Beata Klatt Dziębowska, Barbara Klatt, Małgorzata Góral, Małgorzata Mierzejewska, Bożena Wierak, Teresa Uziębło, Elżbieta i Zbigniew Olesińscy, Ludwika i Emilia Marcinkiewicz. W sobotę o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ul. Szkolnej, Żerczyckiej i Żerczyc.

  2. Pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Dziękuję Urzędowi Gminy za prace porządkowe przy kościele. Dziękuję mieszkańcom Zaolzia za przygotowanie ołtarzy wystawienia, siostrom Urszulankom, panu organiście, ministrantom, bieli procesyjnej, niosącym chorągwie i ołtarzyki, strażakom, wszystkim czynnie i pobożnie biorącym udział w procesji Bożego Ciała. Bóg zapłać!

  3. We czwartek zakończenie obchodów eucharystycznych. Błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie ziół i kwiatów.

  4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.