OGŁOSZENIA 24.09.2017 r. XXV NIEZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Teresa Pizoń, Maria Stępień, Janina Podbielska, Jadwiga Deoniziak, Karolina i Laura Kłusek, Franciszek Jadczuk. Dziękuję również za ofiary na kwiaty. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Piaskowej.
2. Dziś po mszy św. o godz.11.00 zapraszam na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
3. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej na godz. 9.00 błogosławieństwo różańców dzieciom przygotowujących się do przyjęcia I Komunii.
4. Obraz Jezusa Miłosiernego w następną niedzielę rozpocznie peregrynację po ulicy Leśnej, Poprzecznej, Wąskiej, Nowej, Tartacznej i Polnej. Przekazanie po mszy św. o godz. 11.00
5. Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszy różaniec. Prace podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą składamy u siostry katechetki do 5.X. Więcej informacji na plakacie na tablicy ogłoszeń.
6. 28 września na godz. 18.00 Parafia Wniebowzięcia N.M.P. w Siemiatyczach oraz Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zapraszają na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie.
7. 7 października RÓŻANIEC DO GRANIC.
– zwracam się z prośbą o przygotowanie poczęstunku
-sprzątanie sali pod kościołem we środę o godz. 9.00