OGŁOSZENIA 5.11.2017 R. XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Kamila Piwnicka, Waldemar Oniszczuk, Ewa Lipnicka, Urszula i Albert Chodowiec, Tadeusz Kryński i Sylwia Kryńska z córką Wiktorią. Dziękuję również za złożone ofiary na kwiaty. Na piątek na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Wodociągowej i Cichej i połowę ulicy Zakątnej od ul. Cichej.
  2. Do środy 8 listopada do zakończenia oktawy Wszystkich Świętych o godz. 16.30 wypominki, 17.00 Msza św. i procesja różańcowa na cmentarz.
  3. Dziś po mszy św. o godz. 9.00 konferencja dla rodziców dzieci i młodzieży przygotowujących się do pierwszej komunii św. i bierzmowania.
  4. Obraz Jezusa Miłosiernego po mszy św. o godz. 11.00 rozpoczyna peregrynacje na ul. Okrężnej i ks. Pawlonki.
  5. W sobotę 11 listopada Dzień Niepodległości Ojczyzny. Serdecznie zapraszam na godz. 9.00 na mszę św. w intencji Ojczyzny. Po nabożeństwie przejdziemy pod obelisk w centrum Nurca na dalsze uroczystości patriotyczne, na które zapraszam wraz z władzami samorządowymi. Z głębi serca zachęcam wszystkich do wywieszenia tego dnia barw narodowych.
  6. 11 listopada jest też nasze święto parafialne. W tym dniu w 2001 roku został poświęcony nasz kościół. Podziękujmy Bogu za dar świątyni, pomodlimy się naszą wspólnotę jak też i tych, którzy trudzili się przy jej budowie.
  7. W najbliższą niedzielę taca przeznaczona na WSD w Drohiczynie. Po mszach św. przed kościołem zbiórka ofiar do puszek w Dniu Solidarności z Kościołem Prześladowanym.