OGŁOSZENIA 19.11.2017 R. XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Alina, Antonina i Anna Rosa, Joanna Stasiak, Irena Brodowska, Elżbieta Łuszczak, Krystyna Szpura, Marzena Semeniuk, Bogumiła Wojtkowska, Krzysztof Koronka, Krzysztof Pawlak. Dziękuję również za złożone  ofiary na kwiaty. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Zaolzia. Proszę by przyszły osoby zamieszkujące bloki i mieszkania w budynkach od strony kościoła.
  2. Wspomnienie św. Cecylii – Dziewicy i Męczennicy, patronki chórów kościelnych 22.11
  3. Patronalne święto kolejarzy we wspomnienie św. Katarzyny 25.11
  4. W najbliższą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Patronalne święto WSD w Drohiczynie.
  5. WKU w Bielsku Podlaskim informuje, że w naszym regionie powstaje batalion Wojsk Obrony Terytorialnej. Zainteresowanych tą formą służby wojskowej odsyłam do plakatu na końcu kościoła.
  6. CARITAS kolejny raz organizuje akcję „OD SERCA”. Za tydzień będzie można wziąć papierowe torby, wypełnić je artykułami spożywczymi i przynieść je w niedzielę 3 grudnia.