17.12.2017 III NIEDZIELA ADWENTU

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Ewa i Marta Burak, Teresa Pater, Urszula Ejsmont, Ewa Kołtek, Krystyna Krajewska, Bogusław Grzęda, Zofia Sobierska, Wioletta Kamińska, Ewa Wypychowska, Agata Czajkowska. Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty. W tym tygodniu rozpoczynamy przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Do dekoracji i sprzątania kościoła zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Serdeczna prośba ze strony s. Marii by do prac technicznych: obsadzanie choinek, ustawianie szopki itp. zabrać ze sobą potrzebne narzędzia.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 konferencja dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych i rodziców kandydatów do bierzmowania a po mszy o godz. 11.00 błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.
  3. Z sakramentu pokuty jak zawsze można skorzystać w ciągu tygodnia pół godziny przed każdą mszą św.
  4. Moi kochani musimy pomóc Agatce Kutyna z Żerczyc uratować serduszko i życie. Dziecko zostało zakwalifikowane do operacji w klinice w Niemczech ale potrzebne są pieniądze bo koszt tej operacji wynosi ponad 30 tysięcy euro! Powinna się odbyć w marcu, póki stan Agatki będzie jeszcze wystarczająco dobry. Więc musimy się spieszyć. Za tydzień w wigilię Bożego Narodzenia po mszach św. będziemy zbierać przed kościołem ofiary na ten cel. Bardzo Was wszystkich serdecznie proszę o datki, kto ile może.  Można też wpłacać na konto fundacji SIEPOMAGA,  link na stronie parafialnej. Proszę byście z głęboką wiarą też modlili się w tej intencji.