OGŁOSZENIA 24.12.2017 IV NIEDZIELA ADWENTU

  1. Bardzo serdecznie pragnę podziękować rodzicom dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. za przygotowanie kościoła na czas świąteczny, dziękuję za piękną dekorację i sprzątnięcie świątyni. Jak widać pracy było dużo. Wszystko robi wielkie wrażenie szopka, figury no i to że jest inaczej niż w ubiegłym roku. Na ręce s. Marii dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i podzielili się swoim talentem z całą naszą wspólnotą. Bóg zapłać!
  2. Dziś w wigilię Bożego Narodzenia po mszach św. zbieramy przed kościołem ofiary na operacją dla Agatki. Bardzo Was wszystkich serdecznie proszę o datki, kto ile może. Proszę byście z głęboką wiarą też modlili się w tej intencji.
  3. Wieczorem zasiadamy do wieczerzy wigilijnej, która jak pamiętamy ma charakter religijny. Zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu.
  4. O północy tradycyjnie spotykamy się na mszy św. zwanej Pasterką. W pierwszy dzień świąt Msze św. będą jeszcze o godz. 9.00 i 11.00. Na mszę św. o godz. 11.00 bardzo serdecznie zapraszam wszystkie dzieci bo dla nich będzie przygotowana po nabożeństwie niespodzianka z racji na Narodzenie Pana Jezusa!
  5. Drugi dzień świąt we wspomnienie św. Szczepana msze w porządku niedzielnym o godz. 9.00 i 11.00. Taca tego dnia tradycyjnie przeznaczona na KUL.