OGŁOSZENIA 18.03.2018 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Alicja Błażejak, Jolanta Weremijewicz, Zofia Gontarczuk. W piątek na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Pogodnej i tych, których nie było wczoraj z ul. Wąskiej i Nowej.
  2. Dziękuję mężczyznom za prowadzenie ostatniej Drogi Krzyżowej i złożone ofiary w wysokości 813,51 zł
  3. Za tydzień z soboty na Niedzielę Palmową będzie zmiana czasu na letni. Tego dnia nabożeństwo poranne rozpoczniemy u Sióstr w Betanii o godz. 8.30, a następnie procesja z palmami do kościoła. Zachęcam dzieci by wzięły czynny udział w tej procesji z palmami, które wykonały w czasie rekolekcji szkolnych.
  4. W czwartek i piątek odbyły się rekolekcje szkolne.
  5. Za tydzień po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  6. Są już do nabycia baranki na stół wielkanocny – 5 zł.