OGŁOSZENIA 6.05.2018 VI NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Krzysztof Koronka, Krzysztof Pawlak, Małgorzata Marcinkowska, Bogusława Wojtkowska, Irena Brodowska, Janina Bloch, Marzena Semeniuk, Lidia Romaszewska. . Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty. W sobotę na godz. 8.30 zapraszam pozostałych mieszkańców ul. Zakątnej.
  2. Kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące 7, 8 i 9 maja.
  3. We wtorek 8 maja Uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika. 19 r. święceń biskupich J. E. Ks. Bpa Tadeusza Pikusa.
  4. Od piątku nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Tego dnia o 15.00 Godziną Miłosierdzia rozpoczynamy nasze nabożeństwo eucharystyczne. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek do nabożeństwa wieczornego. W sobotę msza św. o godz. 11.00 a po mszy św. wznowienie adoracji. O 15.00 Godzina Miłosierdzia i spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Pana Jezusa adorujemy w sobotę do wieczornej mszy św. W niedzielę wystawienie po mszy św. o godz. 9.00. Suma odpustowa o godz. 11.00 i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Nabożeństwo poprowadzi ks. Andrzej Witerski.
  5. Siostry Urszulanki serdecznie zapraszają dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat na półkolonie letnie, które odbędą się w dniach od 26.06 do 7.07. 2018r., zapisy u sióstr urszulanek do 13 maja 2018r.

 

ZAPOWIEDZI I:

DAMIAN TROCHIMIAK, KAWALER ZAMIESZKAŁY W BORYSOWSZCZYŹNIE, PARAFIA TUTEJSZA I PATRYCJA GĄSOWSKA, PANNA ZAMIESZKAŁA W KLESZCZELACH, PARAFIA ŚW. ZYGMUNTA.

 

DAMIAN WIELOGÓRSKI, KAWALER ZAMIESZKAŁY W NURCU ST., PARAFIA TUTEJSZA I ROKSANA PATRYCJA OBNISKA, PANNA ZAMIESZKAŁA W DZIADKOWICACH, PARAFIA TRÓJCY ŚWIĘTEJ.