OGŁOSZENIA 13.05.2018 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Krystyna Piwnicka, Halina Mazurek, Jadwiga Kowalczuk, Jadwiga i Agata Czarkowska, Krystyna Szpura, Janina Marciniak, Joanna Stasiak, Natalia Stasiuk, Elżbieta Łuszczak z synem Damianem i Halina Sadowska . Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty. W tym tygodniu dekoracja i przygotowanie kościoła to dzieło rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Procesja Bożego Ciała 31.05.2018 r. – ul. Okrężna za cmentarzem, osiedle na ul. Sportowej i powrót do kościoła.  Już dziś zwracam się z uprzejmą prośbą o przygotowanie ołtarzy wystawienia w tych samych miejscach co dwa lata temu.

 

ZAPOWIEDZI II:

DAMIAN TROCHIMIAK, KAWALER ZAMIESZKAŁY W BORYSOWSZCZYŹNIE, PARAFIA TUTEJSZA I PATRYCJA GĄSOWSKA, PANNA ZMIESZKAŁA W KLESZCZELACH, PARAFIA ŚW. ZYGMUNTA.

 

DAMIAN WIELOGÓRSKI, KAWALER ZAMIESZKAŁY W NURCU ST., PARAFIA TUTEJSZA I ROKSANA PATRYCJA OBNISKA, PANNA ZAMIESZKAŁA W DZIADKOWICACH, PARAFIA TRÓJCY ŚWIĘTEJ.