OGŁOSZENIA 27.05.2018 UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

  1. Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za sprzątnięcie kościoła: Barbara Bogacka, Halina Pietrzak, Mariola Bloch. Na środę przed Bożym Ciałem na godz. 15.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła Zaolzie. Proszę by przyszły osoby zamieszkujące bloki i mieszkania w budynkach od strony kościoła
  2. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  3. We czwartek 31 maja Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Procesja do czterech ołtarzy po mszy św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam wszystkich do licznego udziału w tej manifestacji naszej wiary. Już dziś zapraszam druhów strażaków, ministrantów, biel procesyjną, niosących chorągwie i ołtarzyki, chórzystów. Z góry pragnę podziękować wszystkim przygotowującym ołtarze wystawienia i czynnie biorącym udział w procesji.

Uroczystość Bożego Ciała celebrujemy przez całą oktawę śpiewając nieszpory eucharystyczne i odbywając procesje wokół kościoła.

Serdeczna prośba do wszystkich, którzy mogą o przynoszenie kwiatów do sypania w trakcie procesji.

4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych będą tym razem w sobotę od godz. 9.00.

ZAPOWIEDZI I:

ANNA PAULINA PIWNICKA, PANNA ZAMIESZKAŁA W BORYSOWSZCZYŹNIE PAR. TUTEJSZA I RAFAŁ BARTŁOMIEJ JUSKOWIAK, KAWALER ZAMIESZKAŁY W GOLENIOWIE PAR. ŚW. KATARZYNY.

ZAPOWIEDZI II:

NATALIA ANNA MARCINKIEWICZ, PANNA I ANDRZEJ CZAJA, KAWALER, OBOJE ZAMIESZKALI W NURCU ST. PARAFIA TUTEJSZA