OGŁOSZENIA 29.07.2018 r. XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Helena Rogalska, Jan i Marta Markiewicz, Grażyna Wudarska, Stanisław Jachimczuk. Dziękuję za ofiary na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców ul. Brzozowej i ul. Wierzbowej.
  2. Dziś po obu mszach świętych będzie obrzęd błogosławieństwa pojazdów mechanicznych. Do puszek składamy ofiary na środki transportu dla misjonarzy, jeden grosz za jeden szczęśliwie przejechany kilometr, dziękując w ten sposób Panu Bogu za Jego opiekę.
  3. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca po mszy św. o godz. 9.00 wystawienie i procesja wokół kościoła.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00. W piątek i w sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Adoracja prywatna i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Zakończenie adoracji o godz. 18.00, nabożeństwo i msza św.
  5. 1 sierpnia już po raz XXVIII wyruszy Drohiczyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy do naszej grupy fioletowej w Siemiatyczach w par. WNMP a pielgrzymi duchowi zapisują się w naszej parafii po mszy św. Od 1 do 13 sierpnia przed mszą wieczorną wspólnie będziemy odmawiać cząstkę różańca, by łączyć się duchowo z pielgrzymami i wspierać się wzajemnie modlitwą.
  6. Tradycyjnie już sierpień przeżywany jest przez Kościół w Polsce jako miesiąc trzeźwości. Wierni zaproszeni są do podjęcia w tym czasie całkowitej abstynencji od alkoholu. Jest to znak naszej odpowiedzialności za Kościół i Ojczyznę.