OGŁOSZENIA 23.09.2018 r. XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Teresa Wojtera, Krystyna Korzeniecka, Irena Kaczmarczyk, Franciszek Sito, Iwona Jadczuk, Julia Jadczuk, Roman Kwasik i Maria Kwasik. Dziękuję także za ofiary złożone na kwiaty. W sobotę 29 września godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców ul. Piaskowej i Polnej.
  2. Już po raz dziesiąty 28 września br., w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, o godzinie 15:00 na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic zatłoczonych miast, a także w innych miejscach publicznych i na wiejskich rozdrożach pojawią się ludzie, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Uczestnicy tej akcji modlić się będą o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata, szczególnie w intencji prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców, o przebaczenie dla nich i o łaskę poznania Boga. Chcemy włączyć się w tą akcję modlitewną. Zapraszam wszystkich chętnych w piątek 28 września na godzinę 15 na rynek w Nurcu przy ulicy Kolejowej. W gablocie znajduje się plakat informujący o wydarzeniu.
  3. W sobotę 29 września kolejna zbiórka dla ministrantów oraz kandydatów w Betanii o godzinie 10. Raz jeszcze zachęcam rodziców do zmotywowania swoich pociech do podjęcia służby przy Ołtarzu.