OGŁOSZENIA 09.12.2018 II NIEDZIELA ADWENTU

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła Kaimiera Sadowa, Anna Bartosiuk, Irena Trochimiak, Marta Kosz, Teresa Eljańska, Irena Olejniuk, Jadwiga Bazyluk, Ewa i Bogdan Grzęda, Halina Dobrowolska, Bogumiła i Tomasz Grzyb. Dziękuję za ofiary na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców Nurca i Nurczyka z koloniami.
  2. Dzisiaj po mszach św. zbiórka ofiar do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  3. W następna niedzielę 16 grudnia rozpoczniemy nasze rekolekcje adwentowe. Poniedziałek 17 grudnia jest w naszej parafii dniem pokuty i pojednania.
  4. Małe serce Agatki znów w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Potrzebna jest kolejna, kosztowna operacja. Brakuje jeszcze ok 34 tys. zł. Za tydzień po mszach świętych będziemy mogli wesprzeć naszymi ofiarami ten szczytny cel. Bardzo serdecznie proszę o modlitwę w intencji Agatki i pomoc w uzbieraniu brakującej kwoty. Pozostało jeszcze 12 dni do zakończenia zbiórki.

ROZNOSZENIE OPŁATKÓW

 

  • 9 grudzień (niedziela)

od godz. 13.00 ulice: Wierzbowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Brzozowa, Pogodna.

  • 10 grudzień (poniedziałek)

od godz. 12.00 ulice: Polna, 11 Listopada,  Drzewna, Poniatowskiego, ks. Pawlonki, Okrężna, Akacjowa.

  • 11 grudzień (wtorek)

od godz. 12.00 ulica  Sportowa.

  • 12 grudzień (środa)

Od godz. 13.00 ulica Kolejowa, Jędrzejuka i Krótka.

  • 13 grudzień (czwartek)

Od godz. 12.00 ulica Piaskowa i Wodociągowa.

  • 14 grudzień (piątek)

Od godz. 13.00 ulice Młyńska, Żerczycka i Szkolna.