OGŁOSZENIA 16.12.2018 III NIEDZIELA ADWENT

  1. Dzisiaj po mszach św. zbiórka ofiar do puszek na operację Agatki.
  2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Grażyna Różańska, Lucyna Lickiewicz, Joanna i Iwona Misiuk, Izabela Jurczak, Renata i Julian Gierasimowicz, Ignacy Michalak, Zbigniew Nesterowicz. Dziękuję za ofiary na kwiaty. O sprzątnięcie i przygotowanie kościoła na święta Bożego Narodzenia serdecznie proszę kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Prace planowane są na 20 i 21 grudnia. Proszę po mszy św. zgłosić się do s. Marii i ustalić godzinę i harmonogram prac.
  3. Jutro drugi dzień naszych rekolekcji. Msze św. połączone z sakramentem pokuty o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Jeszcze raz serdecznie proszę o udział w rekolekcjach i solidny rachunek sumienia oraz poważne podejście do sakramentu pokuty i pojednania. Ofiary składane jutro na tacę będą naszym podziękowaniem księdzu rekolekcjoniście za jego posługę wśród nas.