OGŁOSZENIA 09.06.2019 ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty: Halina Buczek, Barbara Różańska, Danuta Wielogórska, Krystyna Bieniek, Ewa Kapela, Danuta Borkowska Siwiak. Dziękuję za pracę i ofiary. Datek na kwiaty przekazały również: Bożena Ilczuk, Helena Górna i Genowefa Korzeniecka. Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Żerczyckiej i Żerczyc bez Kolonii.
  2. Jutro uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej i 20 rocznica Wizyty Apostolskiej Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie.
  3. Za tydzień w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  4. Zaproszenie na Marsz dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w Siemiatyczach 16.06.2019 r. Początek o godz. 12.00 Mszą św. w kościele św. A. Boboli. Na zakończenie piknik.