OGŁOSZENIA 16.06.2019 TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty: Zofia Kapela, Zofia Pawłowska, Eliza Goral, Dawid Świerzbiński. Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Augustynki.
  2. Dzisiejsza Uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  3. Próba dzieci do Rocznicy I Komunii Świętej w poniedziałek 17.06. o godz. 16.40. Spowiedź dzieci przed rocznicą w poniedziałek 17.06. po próbie. Rocznica I Komunii Świętej w Uroczystość Bożego Ciała 20.06.(czwartek) o godz. 11.00. Dzieci przychodzą o godz. 10.45.
  4. W Siemiatyczach o godz. 12.00 Msza św. w kościele św. A. Boboli a następnie marsz dla życia i rodziny. Na zakończenie piknik.
  5. We środę 19 czerwca msza święta i nabożeństwo na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. Wieczorem mszy św. tego dnia już nie będzie. Proszę aby dzieci i młodzież przez sakrament pokuty podziękowały Panu Bogu za miniony rok szkolny i zdobytą wiedzę a zarazem zaprosiły Chrystusa do swojego serca na czas wakacyjnych przygód. Zapraszam do spowiedzi w tym tygodniu przed nabożeństwami wieczornymi.
  6. We czwartek 20 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Procesja do czterech ołtarzy po mszy św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam wszystkich do licznego udziału w tej manifestacji naszej wiary. Już dziś zapraszam policję, druhów strażaków, ministrantów, biel procesyjną, niosących chorągwie i ołtarzyki, chórzystów. Z góry pragnę podziękować wszystkim przygotowującym ołtarze wystawienia i czynnie biorącym udział w procesji.

Uroczystość Bożego Ciała celebrujemy przez całą oktawę śpiewając nieszpory eucharystyczne i odbywając procesje wokół kościoła.

Serdeczna prośba do wszystkich, którzy mogą o przynoszenie kwiatów do sypania w trakcie procesji.