OGŁOSZENIA 03.10.2021 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu i przygotowaniu miejsca celebry oraz za złożone ofiary następującym osobom: Halina Sadowska, Lidia Romaszewska, Bogusława Wojtkowska, Zdzisława i Damian Pakoca, Dorota Kosowska, Dariusz Górny, Krzysztof Pawlak, Janina Bloch i Marzena Semeniuk. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców całego Zaolzia.

  2. Dobiega końca malowanie naszej świątyni. Od jutra nabożeństwa różańcowe i msze święte będą odprawiane w kościele. Ale żebyśmy mogli się tam się modlić to trzeba posprzątać tę część która jest już wolna od rusztowań. Bardzo serdecznie proszę o pomoc w sprzątaniu. Wszyscy gotowi do pomocy w dniu jutrzejszym, proszę by po mszy św. zgłosili się do s. Mari i ustalili szczegóły. Bóg zapłać!

  3. Proszę by październiku w modlitwie różańcowej, odmawianej w kościele lub prywatnie, modlić się o Boże błogosławieństwo na czas Misji Świętych, które będziemy przeżywać w dniach od 24 – 31 października 2021 r., w intencji ojca Misjonarza ks. Dariusza Kujawy o światło Ducha Świętego w prowadzeniu tych misji a dla całej parafii o gorliwość i odnowę ducha. Serdecznie proszę o żarliwą modlitwę w tej intencji i zapraszam do licznego udziału w misjach świętych.

  4. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. otrzymają swoje pierwsze poświęcone różańce.

  5. W najbliższą niedzielę przypada Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.