OGŁOSZENIA 14.11.2021 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Marta Kosz, Teresa Eljasińska, Danuta Łabędzka, Elżbieta Kaczor, Beata Filipek. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców ul. Akacjowej i Poniatowskiego.

  2. Dziś obchodzimy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po mszy św. zbiórka do puszek na ten cel.

  3. W najbliższą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto WSD w Drohiczynie Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

  4. Za tydzień poświęcę opłatki na stół wigilijny. Po Mszach św. będzie można je nabyć u pana Organisty. Pamiętajmy, że składane ofiary z tego tytułu są naszym podziękowaniem i wynagrodzeniem za całoroczną posługę p. Krzysztofa. Harmonogram roznoszenia opłatków podam w przyszłą niedzielę.

  5. W zakrystii są do nabycia kalendarze seminaryjne na nowy 2022 r.