OGŁOSZENIA 30.10.2022 XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła: Zofia Kapela, Teresa Pędrak, Zofia Pawłowska, Krzysztof Kurpeta, Krystyna Jaszczuk, Natalia Czaja, Agnieszka i Maciej Pietruczuk, Robert Sobieszuk, Marzena Świerzbińska. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy: Zakątnej.

2. Jutro ostatnie nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy dziękczynnej ze świętymi i błogosławionymi za kościół triumfujący i za łaskę powołania do świętości. Zabierzmy ze sobą figurki, obrazki naszych patronów.

3. 01 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto nakazane, w którym mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. W dniach od 1 do 8 listopada włącznie codziennie można uzyskać odpust zupełny. Uzyskanie odpustu pod zwykłymi warunkami: pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych, stan łaski uświęcającej i przyjęcie Komunii Świętej. W dni powszednie oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych po wieczornej Mszy św. będzie procesja różańcowa na cmentarz.

4. Od 2 listopada przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych pół godz. przede Mszą św. będziemy się modlić za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych.

5. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

6. Najbliższa sobota jest pierwszą miesiąca. Przypominam, że członkowie KŻR tego dnia zmieniają swoje tajemnice.

7. Kandydaci do bierzmowania w tym tygodniu zobowiązani są przystąpić do sakramentu pokuty.

8. Znicze CARITAS – cena 9 zł.