OGŁOSZENIA 06.11.2022 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła: Pracowały następujące osoby: Halina Sadowska, Danuta Niewiarowska – Wądolna, Anna Wojtkowska, Zdzisława i Damian Pakoca, Elżbieta Łuszczak, Marzena Semeniuk, Janina Marciniak i Krzysztof Pawlak. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Zaolzia.

  2. 11 listopada – Dzień Niepodległości. Modlimy się w intencji Ojczyzny. Przypominam i proszę o wywieszenie tego dnia barw narodowych. Po Mszy św. zaproszeni jesteśmy na uroczystości patriotyczne do parku.

  3. W piątek 11 listopada br., w Narodowe Święto Niepodległości, ksiądz Biskup udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Wszystkich wiernych zachęca do trzeźwości a korzystających z dyspensy dodatkowo do innych form pokuty, zwłaszcza uczynków miłości i pobożności (kan. 1253 KPK).

  4. W przyszłą niedzielę obchodzony będzie Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na ten cel.