OGŁOSZENIA 01.01.2023 UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Pracowały następujące osoby: Janina i Rafał Zalewscy, Urszula Mrozowska, Dariusz Wypychowski, Małgorzata i Roman Pawłowscy, Elżbieta Mazurek, Irena, Brodowska, Katarzyna i Arkadiusz Jezierscy. W sobotę na godz. 09.00 zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców ul. Kolejowej, Jędrzejuka i Krótkiej.

  2. Katarzyna i Arkadiusz Jezierscy dziękują całej wspólnocie parafialnej za pomoc materialną i modlitewną po pożarze, jaki dotknął ich mienie w okresie przedświątecznym. Wyrażają swoją wdzięczność także OSP w Nurcu – Stacji, za sprawną służbę i błyskawiczne dotarcie na miejsce zdarzenia, dzięki czemu udało się uratować znaczną część dobytku. Zachęcamy wszystkich parafian i ludzi dobrej woli do dalszej pomocy i modlitwy, pamiętając, że każdego z nas może dotknąć jakieś zdarzenie losowe.

  3. Z ufną modlitwą udajemy się do Tronu Miłosiernego Boga, aby polecić duszę śp. papieża seniora Benedykta XVI, który zakończył swoją ziemską drogę. Jego pogrzeb odbędzie się w czwartek 5 stycznia o godz. 9.30 na placu św. Piotra w Rzymie. Z pewnością będziemy mieli możliwość obejrzenia tej uroczystości za pośrednictwem mediów i złączenia się duchowo z jej uczestnikami.

  4. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy i kadzidła. Taca przeznaczona na cele misyjne. Odwiedzin chorych w tym miesiącu nie będzie.

  5. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i Msza św. będą u sióstr w BETANII. Po zakończonym nabożeństwie zapraszam na spotkanie opłatkowe wszystkich członków KŻR i MARGARETEK

    .

  6. W najbliższą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.