OGŁOSZENIA 4.03.2018 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Maria Kwasik, Krystyna Korzeniecka, Teresa Wojtera, Iwona Jadczuk, Irena Kaczmarczyk, Roman Kwasik, Teresa Rucińska. Dziękuję również za ofiary złożone na kwiaty. W piątek przed rekolekcjami na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Ks. Pawlonki i Okrężnej.
  2. W tym tygodniu nabożeństwa nadal w Betanii oprócz piątku, soboty i niedzieli.
  3. Uroczystość św. Kazimierza Królewicz, Głównego Patrona Metropolii Białostockiej przeniesiona na dzień jutrzejszy.
  4. W tym tygodniu 8.03. Międzynarodowy Dzień Kobiet. Tradycyjnie pragniemy otoczyć naszą modlitwą niewiasty w trakcie nabożeństwa Drogi Krzyżowej na rozpoczęcie rekolekcji. Zachęcam panie by w tym dniu dziękując Panu Bogu za godność piękna kobiecego powołania oraz roli niewiasty w życiu rodziny i Narodu, złożyły ofiary na dar do kościoła. Zarówno panie jak i panowie, za których pomodlimy się później, składają w tym roku ofiary na nowe drzewce i chorągwie pogrzebowe.
  5. Rekolekcje prowadzi ks. płk Bogdan Radziszewski wikariusz biskupi ds. księży dziekanów ordynariatu polowego, kapelan Dowództwa Generalnego Wojska Polskiego i proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II Warszawie Wesołej.
  6. Są już do nabycia baranki na stół wielkanocny.
  7. ZAPOWIEDZI II: EWELINA PASZKOWSKA, PANNA ZAMIESZKAŁA W NURCU ST. I KRZYSZTOF ZABIELSKI, KAWALER ZAMIESZKAŁY KOL. LEWONIE PAR. NMP KRÓLOWEJ POLSKI W BOGUSZEWIE