30.05.2021 UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Pracowały następujące osoby: Bożena Stasiuk, Jadwiga Jadczuk, Maria Brodowska, Mieczysław Sowa, Agata, Patrycja i Amelia Czajkowskie, Ewa Burak, Marzena Skuliniec, Ewa Kołtek, Magdalena i Krzysztof Wawrzyniak, Zofia Sobierska, Celina Kondej, Jadwiga Cieśluk, Renata i Julia Pater, Katarzyna Kruszewska, Janina Czaja. Za tydzień zapraszam i proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Borysowszczyzny i Sokóla.

  2. Dzisiaj zakończenie czasu czasu spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

  3. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 11.00 udamy się z Najświętszym Sakramentem na Zaolzie. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci, biel procesyjną, ministrantów, niosących feretrony i chorągwie procesyjne. Zadbajmy o to, żeby trasa i posesje były pięknie udekorowane emblematami eucharystycznymi.

  4. W oktawie Bożego Ciała nieszpory eucharystyczne będą połączone z Mszą św. a następnie procesja wokół świątyni. Już dziś zachęcam do licznego udziału w oktawie Bożego Ciała.

  5. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek od godz. 9.00. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania w tym tygodniu przystępuje do sakramentu pokuty i pojednania.

  6. W piątek wieczorną Mszę świętą odprawią nowo wyświęceni kapłani naszej diecezji.