OGŁOSZENIA 12.09.2021 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu i przygotowaniu miejsca celebry. Pracowały następujące osoby: Małgorzata Mierzejewska, Irena Kondrat, Teresa Uziębło, Małgorzata Góral, Ludwika Marcinkiewicz, Elżbieta Kobus. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców ul. Wodociągowej.

  2. Przyjmuję zapisy do KŻR rodziców modlących się za swoje dzieci.

  3. Po mszy świętej o godz. 9.00 spotkanie rodziców, których dzieci w tym roku katechetycznym przygotowują się do I Komunii św.

  4. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców.

  5. W sobotę 18 września, wspomnienie św. Stanisława Kostki. Zapraszam dzieci i młodzież na sobotnią Mszę św. abyśmy wspólnie uczcili świętego patrona i wyprosili potrzebne łaski.

  6. W najbliższą niedzielę przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszej diecezji odbywa się zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.

  7. NSZZ „Solidarność” Oddział Siemiatycze w dniach 18 – 19.09 br., organizuje Pielgrzymkę Ludzi Pracy na Jasną Górę. Są jeszcze wolne miejsca. Chętne osoby mogą zapisać się w biurze Oddziału na ul. Pałacowej 19 ewentualnie telefoniczne dzwoniąc pod nr 508 146 439. Koszt wyjazdu z noclegiem to 165 zł.

  8. Centrum Życia i Rodziny prowadzi kampanię, której celem jest oficjalne przeniesienie Dnia Ojca na 19 marca, czyli na uroczystość św. Józefa. Podpisy pod petycją można składać po Mszy św. u s. Katarzyny.