OGŁOSZENIA 20.11.2022 JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła: Jadwiga Jadczuk, Bożena Stasiuk, Joanna Stasiuk, Seweryn Stasiuk, Zofia Sobierska, Renata Pater, Janina Czaja, Magdalena Wawrzyniak, Ewa Burak, Marzena Skuliniec, Mieczysław Sowa, Violetta Kamińska i Teresa Rucińska. W sobotę na godz.9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Borysowszczyzny, Sokóla i Sycz.

  2. CARITAS kolejny raz organizuje akcję „OD SERCA”. Z końca kościoła można wziąć papierowe torby, wypełnić je artykułami spożywczymi oraz chemicznymi i przynieść je do niedzieli 27 listopada.

  3. Caritas rozprowadza kalendarze adwentowe dla dzieci jako cegiełkę na rzecz domu dziecka w Wyrozębach. Cena kalendarza – cegiełki to 10 zł.

  4. W Niedziele Adwentowe przed Mszą o godz. 9.00 będą śpiewane Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

  5. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć u pana Organisty po każdej Mszy św. Pamiętajmy, że składane ofiary z tego tytułu są naszym podziękowaniem i wynagrodzeniem za jego solidną, całoroczną posługę.

    Tradycyjnie pan organista będzie roznosił opłatki od dnia 28 listopada do 10 grudnia br., według podanego harmonogramu, który znajduje się na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej. Za tydzień plan pierwszego tygodnia roznoszenia opłatków podam również na ogłoszeniach parafialnych. W szczególnych przypadkach można skontaktować się z organistą telefonicznie 792 402 142.